O firmie

Działalność naszej firmy „Studnie Opole” trwa nieprzerwalnie w branży od ponad 11 lat.

Woda to największy skarb do życia. Żyjemy w czasach gdzie woda jest najważniejszym składnikiem jakości życia. Posiadając własną studnie nie jesteśmy od nikogo uzależnieni, dajemy sobie i swojej rodzinie czystą, zdrową wodę.

Własna studnia to zabezpieczenie zdrowego życia dla rodziny, możemy czuć się bezpiecznie posiadając własną studnię wody głębinowej.

Woda na dużej głębokości jest najzdrowszą wodą. Zawiera najmniej zanieczyszczeń. Warto zainwestować w zdrowie dla całej rodziny . warto wiedzieć, że studnie głębinowe dużej głębokości to gwarancja czyste∆, pitnej wody.

  

Wspominając początki naszej działalności nie zawsze wszystko było udane. Przy wierceniu studni na dużej głębokości napotykamy wiele nieprzewidywalnych sytuacji. Trudno przewidzieć niespodzianki natury. Pierwsze nasze studnie nie zawsze obfitowały w wielkie zasoby wody, dlatego niezwykle ważne jest zdobyte doświadczenie, umiejętności, wysokiej jakości sprzęt, który w obecnej sytuacji daje gwarancję prawie 100%. Przy wyborze firmy, która podejmie się wiercenia studni zawsze zwracajcie uwagę na :

  • - DOŚWADCZENIE
  • - SPRZĘT
  • - MATERIAŁ

To gwarantuje , że państwa inwestycja będzie udana. Studni nie da się pogłębić. Zrób raz a porządnie. Lata doświadczenia skutkują, że wiemy gdzie wiercić, na jakiej głębokości na danym obszarze, tak aby znaleźć wodę.

 

Sprzęt

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do różnej specyfikacji: studnie małe, średnie, głębokie, dużośrednicowe dla rolników. Dzięki temu możemy podjąć się każdego zlecenia, a nasza praca jest efektywna i ekonomiczna dla państwa inwestycji.

Materiał

Używamy najwyższej jakości materiałów niemieckiej produkcji Marka GWE, która posiada certyfikat Państwowego Zakladu Higieny – woda pitna atest PZH oraz certyfikat wytrzymałościowy , która daje gwarancję używalności przez wiele lat. To powoduje, że nasze studnie są wykorzystywane przez wiele pokoleń i jest to inwestycja na lata.

Firma ‘ Studnie Opole” posiada ogromne doświadczenie w wierceniu studni dysponując sprzętem i materiałem najwyższej jakości oraz jest gwarantem wykonania pracy według najwyższych światowych standardów, a nasze studnie są używane przez cale pokolenia.

Dla Nas liczy się jakość. Zrób raz a porządnie i nie będziesz żałował.

 

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Jakość

Konkurencyjne ceny

Czas realizacji

Nasze główne atuty

  • nowoczesny sprzęt i technologia wiertnicza;
  • najwyższej jakości materiały stosowane do zabudowy studni;
  • indywidualne podejście do każdego klienta;
  • rozsądnie skalkulowane ceny usług;

Sprawdź pełną ofertę naszych usług